0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  International International Friendly Games
Mexico
۰
۱
Chile
Finished
۰۵:۱۵
Colombia
۳
۱
Costa Rica
Finished
۰۳:۳۰
USA
۱
۱
Peru
Finished
۰۳:۳۵
  International Clubs UEFA Champions League, Women, Knockout stage
Chelsea Lfc
-
-
Fiorentina Women FC
inprogress
۲۲:۰۵
VfL Wolfsburg
-
-
Atletico Madrid
inprogress
۲۰:۳۰
FC Barcelona
۵
۰
Glasgow City Lfc
Finished
۲۰:۰۰
AFC Ajax
-
-
Olympique Lyonnais
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FC Zurich
-
-
FC Bayern Munich
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Linkopings FC
۰
۲
Paris Saint-Germain
Finished
۲۰:۰۰
LSK Kvinner
۱
۱
Broendby IF
Finished
۲۰:۰۰
  Spain Copa del Rey
Racing De Santander
-
-
UD Logrones
inprogress
۲۲:۰۰
Real Zaragoza
-
-
CF Cadiz
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
UD Melilla
-
-
Ontinyent CF
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
UE Sant Andreu
-
-
CD Calahorra
inprogress
۲۲:۰۰
UD Mutilvera
-
-
CF Villanovense
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
CD Lugo
-
-
AD Alcorcon
inprogress
۲۱:۳۰
CD Ebro
۲
۱
Club Lleida Esportiu
Finished
۱۸:۳۰
Lorca CF
-
-
Cultural Leonesa
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Wales Premier League
THE New Saints FC
-
-
Llandudno FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Lithuania A Lyga
Vmfd Zalgiris
۲
۱
FK Jonava
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Brasileiro Serie B
Brasil De Pelotas RS
۱
۲
Atletico GO
Finished
۰۴:۰۰
Coritiba PR
۱
۱
CSA AL
Finished
۰۱:۴۵
  India Indian Super League
Delhi Dynamos FC
۱
۲
ATK
Finished
۱۷:۳۰
  Indonesia Liga 1
PS Tira
۰
۱
Psis Semarang
Finished
۱۲:۰۰
  Japan J.League 2
Renofa Yamaguchi
۰
۱
FC Machida Zelvia
Finished
۱۳:۳۰
  Republic of Korea FA Cup
Suwon Samsung Blue Wings
۱
۱
Jeju United
Finished
۱۴:۰۰
  Turkey Amateur 3. Lig, Group 2
Kizilcabolukspor
۲
۲
Karsiyaka
Finished
۱۵:۳۰
Osmaniyespor
۱
۵
Van Buyuksehir Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Ofspor
۴
۰
Elaziz Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Pazarspor
۳
۲
Sultanbeyli Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Yeni Altindag Belediyespor
۳
۱
Kemerspor 2003
Finished
۱۵:۰۰
Kirsehir Belediye Spor
۲
۱
Alibeykoy
Finished
۱۵:۰۰
Kasimpasa Erokspor
۰
۳
Duzcespor
Finished
۱۵:۳۰
Catalcaspor
۰
۴
Yeni Orduspor Kulubu
Finished
۱۵:۳۰
Bergama Belediyespor
۰
۰
Adiyaman 1954 SK
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Copa FGF
Avenida RS
۰
۰
Gremio Rs B
Finished
۰۱:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga
FC Torpedo Kutaisi
۳
۱
Lokomotivi Tbilisi
Finished
۱۸:۳۰
  Slovenia Slovenia Cup
FC Koper
-
-
NK Olimpija Ljubljana
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Copa Paulista, Group 5
EC Santo Andre SP
-
-
Mirassol FC SP
inprogress
۲۱:۳۰
Gremio Osasco Audax SP
-
-
Red Bull Brasil SP
inprogress
۲۱:۳۰
  Italy Serie C, Girone B
LR Vicenza Virtus
-
-
SS Monza 1912
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
AC Renate
۰
۱
Virtus Vecomp Verona
Finished
۲۰:۰۰
AC Feralpisalo
۲
۰
Rimini FC 1912
Finished
۲۰:۰۰
SSD Vis Pesaro 1898
۱
۲
Pordenone Calcio
Finished
۲۰:۰۰
Ternana Calcio
۱
۰
US Albinoleffe
Finished
۲۰:۰۰
SS Teramo Calcio
۲
۱
AJ Fano 1906
Finished
۲۰:۰۰
AS Giana Erminio
۱
۱
Ravenna FC 1913
Finished
۲۰:۰۰
SS Sambenedettese Calcio
۲
۱
Imolese Calcio
Finished
۲۰:۰۰
AS Gubbio 1910
۲
۰
Fermana FC
Finished
۲۰:۰۰
FC Sudtirol
۲
۰
US Triestina Calcio 1918
Finished
۲۰:۰۰
  Paraguay Primera Division, Clausura
Cerro Porteno
۰
۱
Libertad Asuncion
بازی شروع نشده است
۰۲:۰۰
  Italy Serie C, Girone A
Novara Calcio
-
-
Aurora Pro Patria 1919
inprogress
۲۲:۰۰
Robur Siena
-
-
AC Cuneo 1905
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
AC Pisa 1909
-
-
AS Pro Piacenza 1919
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
FC Pro Vercelli 1892
-
-
Virtus Entella
Cancelled
۱۶:۳۰
Albissola 2010
-
-
US Pistoiese 1921
inprogress
۲۲:۰۰
Olbia Calcio 1905
-
-
US Alessandria Calcio 1912
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Piacenza Calcio 1919
-
-
Carrarese Calcio 1908
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Hungary U19 League
Debreceni
۶
۳
Illes Akademia Haladas
Finished
۱۲:۳۰
  Philippines Copa Paulino Alcantara
JPV Marikina FC
۰
۱
Kaya Fc-iloilo
Finished
۱۰:۳۰
Stallion FC
۰
۴
Davao Aguilas
Finished
۱۰:۳۰
  Costa Rica Primera Division, Apertura
Municipal Perez Zeledon
-
-
Universidad De Costa Rica
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Turkey Amateur 2. Lig, Kirmizi Grup
Zonguldak Komurspor
۰
۰
Tokatspor
Finished
۱۵:۰۰
Pendikspor
۴
۳
Bandirmaspor
Finished
۱۵:۳۰
Etimesgut Belediyespor
۲
۰
Konya Anadolu Selcukspor
Finished
۱۵:۰۰
Manisa Buyuksehir Belediyespor
۳
۰
Sanliurfaspor
Finished
۱۵:۳۰
Sivas Belediye Spor
۲
۳
Menemen Belediye Spor
Finished
۱۴:۳۰
Bugsasspor
۱
۴
Fatih Karagumruk SK
Finished
۱۵:۰۰
Kirklarelispor
۰
۱
Darica Genclerbirligi
Finished
۱۵:۳۰
Kahramanmarasspor
۱
۰
Tuzlaspor
Finished
۱۹:۳۰
Fethiyespor
۱
۱
Tarsus Idman Yurdu
Finished
۱۹:۳۰
  Turkey Amateur 3. Lig, Group 1
Silivrispor
۱
۰
Artvin Hopaspor
Finished
۱۵:۳۰
Hekimoglu Trabzon
۱
۰
Yomraspor
Finished
۱۴:۳۰
Karbel Karakopru Belediyespor
-
-
Kozan Belediyespor
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Nevsehir Belediye Spor
۳
۳
Tire 1922 Spor
Finished
۱۵:۰۰
Erbaaspor
-
-
Erzin Belediyespor
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
Sile Yildizspor
۴
۰
Buyukcekmece Tepecikspor
Finished
۱۵:۳۰
Gebzespor
۱
۲
Nazilli Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
Ergene Velimese Spor
۱
۰
Korfez Spor Kulubu
Finished
۱۵:۳۰
  Russia Krasnodar Krai Championship
Kuban Holding Pavlovskaya
-
-
Kubanskaya Korona
Finished
۱۴:۳۰
Academy Football
۰
۳
Psk Pervorechenskoye
Finished
۱۴:۳۰
Kuban 3
۱
۳
Olimp-universport
Finished
۱۴:۳۰
  Russia Republic of Tatarstan Championship
Motor Akademiya Kazan
-
-
Rubin-2 Kazan
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey Amateur 3. Lig, Group 3
Bucaspor
۰
۱
Bayburt Grup Ozel Idare Genclik VE Spor
Finished
۱۹:۳۰
Payasspor
۳
۲
Corum Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Fatsa Belediyespor
-
-
Cizrespor
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Anagold 24erzincanspor
-
-
Karacabey Birlik Spor A.s
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Serik Belediyespor
۲
۱
Kocaelispor
Finished
۱۵:۳۰
Turgutluspor
۱
۰
Muglaspor
Finished
۱۵:۳۰
Halide Edip Adivarspor
-
-
Ankara Adliyespor
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Golcukspor
۲
۱
1461 Trabzon
Finished
۱۵:۳۰
Bagcilar Spor Kulubu
۰
۰
Diyarbekirspor AS
Finished
۱۵:۳۰
  Argentina Camp. De Reser De Primera Division B Metropolitana
Sacachispas FC II
-
-
Comunicaciones Bsas II
Finished
۱۷:۳۰
CSD Flandria Reserve
-
-
Acassuso Res.
Finished
۱۷:۳۰
Defensores Unidos Reserve
-
-
Almirante Brown
inprogress
۲۱:۳۰
CA Atlanta
-
-
Acassuso Res.
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Csyd Tristan Suarez
-
-
Estudiantes de Buenos Aires
inprogress
۲۲:۰۰
  Brazil Copa Paulista, Group 6
SAO Bernardo FC SP
-
-
Olimpia FC SP
inprogress
۲۱:۳۰
CA Juventus SP
-
-
Ferroviaria SP
inprogress
۲۱:۳۰
  Turkey Amateur 2. Lig, Beyaz Grup
Eyuepsor
۰
۰
Utas Usakspor A.s
Finished
۱۵:۳۰
Gaziantepspor
۰
۱
Keciorengucu
Finished
۱۴:۳۰
Gumushanespor
۰
۲
Sakaryaspor
Finished
۱۴:۳۰
Amed Sportif Faaliyetler
-
-
Nigde Anadolu FK
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Kastamonuspor
۱
۱
Bayrampasaspor
Finished
۱۵:۰۰
Ankara Demirspor
۱
۱
Hacettepe SK
Finished
۱۵:۰۰
Bodrum Belediyesi Bodrumspor
۰
۲
Samsunspor
Finished
۱۵:۳۰
Inegolspor
۰
۲
AS Sariyer
Finished
۱۵:۳۰
Sancaktepe Belediye Spor
۳
۰
Manisaspor
Finished
۱۵:۳۰
  Greece Cup EPS Achaias
Panionios/achilleas Agias
-
-
Panaigialios
Finished
۱۶:۰۰
Thiella Patron
-
-
Diagoras Vrachneikon
Finished
۱۶:۰۰
  Russia PFL, Center
FC Torpedo Moscow
-
-
Fc Khimki-m
Finished
۲۰:۰۰
  Greece 3rd League, Group 5
Ionikos Nikea FC
-
-
Aeek Synka
Finished
۱۶:۳۰
  Uruguay Primera Division Reserve League
CA Cerro
-
-
Ca River Plate
Finished
۱۶:۳۰
Danubio FC
-
-
Torque
inprogress
۲۲:۰۰
  Argentina Camp. De Reserva De Primera Division B National
Villa Dalmine
-
-
Ferro Carril Oeste
Finished
۱۷:۳۰
Arsenal FC
-
-
Chacarita Juniors
inprogress
۲۱:۳۰
CA Quilmes
-
-
CA Los Andes
inprogress
۲۱:۰۰
Club Atletico Platense Reserve
-
-
Defensores de Belgrano
inprogress
۲۱:۳۰
  Germany Amateur Landespokal Hessen
Hessen Kassel
-
-
SV Wehen Wiesbaden
Finished
۲۰:۰۰
  Singapore NFL Division 1
Police SA
-
-
Safsa
Finished
۱۵:۰۰
  Brazil U20 Tournament Otavio Pinto Guimaraes
Nova Iguacu RJ
-
-
Flamengo RJ
Finished
۱۶:۳۰
Boavista RJ
-
-
VASCO DA GAMA RJ
Finished
۱۶:۳۰
Bangu RJ
-
-
America RJ
Finished
۱۶:۳۰
Olaria RJ
-
-
Duque de Caxias
inprogress
۲۱:۳۰
Madureira RJ
-
-
Fluminense RJ
inprogress
۲۱:۳۰
  Greece Cup EPSI (Creta zone)
Kanaria
-
-
Ethnikos Irakleiou
Finished
۱۵:۳۰
Tylisos
-
-
Giouchtas
Finished
۱۷:۳۰
  Serbia Srpska Liga, Istok
Fk Zaplanjac
-
-
FK Moravac Orion
Finished
۱۶:۳۰
Gfk Dubocica
-
-
Radnicki Pirot
Finished
۱۶:۳۰
FK Jedinstvo Paracin
-
-
SFS Borac Paracin
Finished
۱۶:۳۰
Jedinstvo Bosnace
-
-
Tabane 1970
Finished
۱۶:۳۰
OFK Sindelic
-
-
Trstenik PPT
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Russia Zone Moscow
Burevestnik
-
-
Lokomotiv-m-lfk
Finished
۱۶:۳۰
Vulkan
-
-
Troitsk
Finished
۱۵:۰۰
Zelenograd
-
-
FC Strogino-M
Finished
۱۵:۳۰
FC FSM
-
-
FC Zenit Moscow
Finished
۱۷:۰۰
  Russia Moscow Championship
Rosich-2
-
-
Yunost Moskvy-Spartak-2
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil U23 Campeonato Aspirantes
Santos FC
-
-
Internacional RS
inprogress
۲۱:۳۰
Coritiba FC
-
-
Chapecoense SC
inprogress
۲۱:۳۰
  Italy Serie C, Girone C
Potenza Calcio
-
-
Urbs Reggina 1914
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Virtus Francavilla Calcio
-
-
AS Viterbese Castrense
Cancelled
۱۶:۳۰
  Russia Zone Chernozemeye
Atom Novovoronezh
-
-
Spartak Rossosh
Finished
۱۶:۳۰
  Bulgaria AFL Cup
Sokol Markovo
۲
۲
FC Borislav 2009
Finished
۱۶:۳۰
FK Gigant Saedinie
-
-
Maritsa Plovdiv
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga North
1 FC Germania Egestorf/Langreder
-
-
BSV SW Rehden
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Germany Amateur Westfalenpokal
SC Munster 08
-
-
SC Wiedenbruck
inprogress
۲۰:۳۰
  Slovenia Slovenska Nogometna Liga, Women
Znk Krim
-
-
ZNK Cerklje
Finished
۱۷:۰۰
Znk Ajdovscina
-
-
ZNK Olimpija Ljubljana
Finished
۱۷:۰۰
  Greece 3rd League, Group 6
Ialysos
-
-
AO Palliniakos
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Campionato Nazionale Dante Berretti
ASD Albissola 2010
-
-
Arzachena Costa Emerald Calcio
Finished
۱۷:۳۰
  Romania Liga 1, Women
Olimpia Cluj
-
-
Acs Vasas Femina
Finished
۱۵:۳۰
  Russia Zone SFD/NCFD
Magas-Ingu Nazran
-
-
FC Alaniya Vladikavkaz
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Greece Cup EPSDA (West Attika zone)
Pirichios
-
-
Enosi Panaspropyrgiakou Doxas
Finished
۱۶:۳۰
  Lithuania Women A Lyga
Ssg FA Siauliai
-
-
Gintra Universitetas
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Czech Republic 1. Liga, Women
FC Hradec Kralove
-
-
1 FC Slovacko
Finished
۱۹:۳۰
  Denmark Amateur U21
Ledoje Smorum Fodbold
-
-
B1908
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Estonia II Liiga Louna/Lääs
JK Tallinna Kalev III
-
-
Paide Linnameeskond III
Finished
۲۰:۰۰
  Brazil Copa Paulista, Group 7
Rio Claro FC SP
-
-
SC Atibaia SP
inprogress
۲۱:۳۰
CA Votuporanguense SP
-
-
AD Sao Caetano SP
inprogress
۲۱:۳۰
  Northern Ireland NIFL Development League
Newry City FC
-
-
Linfield Swifts
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Venezuela Segunda Division
Margarita FC
-
-
Lala FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Chico de Guayana
-
-
Deportivo Petare
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Ucv FC
-
-
Yaracuy FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Ireland Leinster Senior League, Senior Division
St Patricks Cyfc
-
-
Newbridge Town FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Nicaragua U20 Liga Primera Juvenil
Managua
-
-
Real Madriz
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Bolivia Nacional B
CD Torre Fuerte
-
-
Kivon FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید